Nasza misja to:

“Stale budujemy pozycję wiodącej firmy dostarczającej wysokiej jakości kompleksowe usługi szkoleniowe dla klientów biznesowych”.

Wizja:

„Poprzez wiedzę do rozwoju i motywacji”.

Firma RCbusiness Szkolenia&Coaching

To zespół specjalistów z długoletnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych oraz trenerów wewnętrznych w największych firmach obecnych na rynkach międzynarodowych, prowadzących swoje działania w różnych sektorach i branżach.

Stale budujemy pozycję wiodącej firmy dostarczającej wysokiej jakości kompleksowe usługi szkoleniowe dla klientów biznesowych. Specjalizujemy się
w kompleksowej obsłudze szkoleniowej firm, których potrzebą jest dostarczenie swoim pracownikom najwyższej jakości szkoleń wewnętrznych, superwizji i coachingu. Szkolenia przygotowane i prowadzone przez naszych specjalistów są zawsze sumą potrzeb pracowników szkolonych firm oraz wiedzy i doświadczenia naszego zespołu trenerskiego. Wieloletnia praktyka naszych trenerów wewnątrz większych i mniejszych organizacji pozwala na takie opracowanie przygotowanych szkoleń, jak gdyby przygotowali je trenerzy wewnętrzni naszych klientów.

Nasze działania obejmują:

 • Tworzenie szkoleń uwzględniających mechanizmy procesów współpracy pomiędzy działami sprzedaży i marketingu firm.
 • Zaangażowanie w przygotowanie szkolenia już na etapie analizy potrzeb szkoleniowych, które pozwala na przygotowanie spotkań
  o charakterze spotkań wewnętrznych – ukierunkowanych specjalnie na indywidualne potrzeby pracowników firmy.
 • Tworzenie szkoleń uwzględniających: praktykę organizacyjną, strukturę i kulturę orga-
  nizacyjną firm.
 • Przygotowanie programów szkoleniowych
  w sposób mający na uwadze konieczność identyfikacji pracowników: z firmą, produktami, usługami, które promują.
 • Umiejętne wykorzystanie narzędzi promocyjnych (argumentacja promocyjna, materiały, wiadomości merytoryczne) podczas tworzenia scenariuszy ćwiczeń, case study czy scenek sprzedażowych.