Zespół trenerski │ Trenerzy sprzedaży │ Trenerzy zarządzania │ Coachowie sprzedaży

Zespół

Wszyscy trenerzy RCbusiness to praktycy, którzy doświadczenie w sprzedaży, zarządzaniu sprzedażą i treningu sprzedaży zdobywali pracując dla polskich i międzynarodowych firm prowadzących działania handlowe w różnych branżach i sektorach rynku.

Zobacz niżej

Zarządzanie projektami szkoleniowymi

Przygotujmy razem najlepsze szkolenia dla działu sprzedaży!

Nazywam się Iwona Reszkowska Vinos, w RCbusiness jestem trenerką, ale także osobą odpowiedzialną za przygotowanie projektów szkoleniowych dla naszych klientów.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując na stanowiskach: przedstawiciela handlowego, kierownika zespołu sprzedaży, trenera wewnętrznego w dużych organizacjach działających na rynkach międzynarodowych.

Specjalizuję się we wdrażaniu i prowadzeniu projektów sales coachingu oraz zarządzaniu działaniami sprzedażowymi handlowców. Prowadzę sales coching u handlowców oraz szkolę managerów sprzedaży z prowadzenia sales coachingu dla ich zespołów handlowych. Współpracuję z dyrektorami i kierownikami sprzedaży przy wdrażaniu narzędzi monitorujących procesy sprzedażowe: CRM, SFA, FFM.

Współpracuję z dyrektorami i kierownikami sprzedaży przy wdrażaniu narzędzi monitorujących procesy sprzedażowe: CRM, SFA, FFM. Posiadam najwyższy stopień akredytacji trenerskiej American Certification Institute Certified International Professional Training Consultant ACI.

Zapraszam do współpracy.


Iwona Reszkowska-Vinos
Dyrektor Projektów Rozwojowych, Trener
Certified International Professional Training Consultant ACI

Zapytaj mnie o szkolenie dla Twojego zespołu

Lubelski Zespół RCBUSINESS Szkolenia&Coaching

W naszym zespole trenerskim na terenie całej Polski pracuje 11 trenerów praktyków o różnej specjalności. Do każdego projektu rozwojowego dobieramy osoby, które najlepiej wspierają temat będący potrzebą szkoleniową uczestników. W naszym lubelskim biurze możesz spotkać:

Lubelski Zespół RCBUSINESS Szkolenia&Coaching

Doradcy do spraw szkoleń

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami!

Ewa Matczuk

Ewa Matczuk

Koordynator Projektów Szkoleniowych
Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

Certified International Professional Trainer

Napisz do nas

Chcesz zwiększyć wyniki sprzedaży swojego zespołu?
Skontaktuj się z nami - doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania